25 січня Президент України Володимира Зеленського святкує День народження

0
2506

Зеленський вступив на посаду президента України в 41 рік, ставши наймолодшим президентом в історії України

Сьогодні, 25 січня, президент України Володимир Зеленський святкує 42-й день народження, передає Главком.

Про це свідчать дані з біографії президента, опубліковані на сайті глави держави.

«Народився 25 січня 1978 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області», – повідомляє Офіс президента.

Як і де святкуватиме свій 42- й день народження Зеленський, поки невідомо. Але минулого року він саме цього дня разом з актором «Кварталу 95» Євгеном Кошовим приніс до Центральної виборчої комісії документи для реєстрації кандидатом у президенти України.

21 квітня 2019 року Зеленський був обраний президентом на чергових виборах, отримавши підтримку 73,22% виборців. Колишній лідер студії «Кварталу 95» отримав найбільшу підтримку серед населення за всю історію України.

View this post on Instagram

Вітаю воїнів і ветеранів Сухопутних військ України з професійним святом! Щоденно ви дивитеся в очі ворога, виконуючи бойові завдання на так званому нулі та демонструючи постійну готовність до найскладнішої роботи. Ваш славетний вид Збройних сил стійко стримує російську агресію на сході України, показує високий бойовий вишкіл і непереможний характер. Впевнений, що ваше гасло «За Україну! За її волю!» викарбуване у ваших серцях, а отже, немає такої сили, яка могла б зламати ваш дух. Нехай Господь оберігає вас і захищає! Повертайтеся живими! Слава Сухопутним військам України! Слава Україні!

A post shared by Володимир Зеленський (@zelenskiy_official) on

20 травня Зеленський прийняв присягу перед народом України як глава держави.

View this post on Instagram

Слава Україні!!!

A post shared by Володимир Зеленський (@zelenskiy_official) on

Зеленський вступив на посаду президента України в 41 рік, ставши наймолодшим президентом в історії країни: Леонід Кравчук був обраний у 57 років, Леонід Кучма – у 55, Віктор Ющенко – у 50, Віктор Янукович – у 59, Порошенко – у 48.

Володимир Зеленський одружений, виховує доньку та сина.