Арестович: Нам дали американські протирадарні ракети, які, як вважали, не можна запустити з наших літаків. За тиждень ми винесли майже всі засоби ППО у Херсонській області

0
400

Українська та російська армії помінялися місцями під час війни в Україні, повідомив  в інтерв’ю  радник глави Офісу президента України Олексій Арестович.

“Коли воюють армії покоління 3 і 3, як наша з російською… Там же смішно було. Російська армія 3+ наступала на українську армію 3. А тепер усе помінялося місцями: вони на [радянських танках] Т-62, а ми з [американськими реактивними системами залпового вогню] HIMARS, радарами”, – сказав він, повідомляє інтернет-видання “Гордон

Арестович згадав одну “знамениту історію”.

“Нам же дали американські протирадарні ракети, які, вважали, не можна буде запустити з крила наших літаків. То за тиждень ми винесли майже всі засоби ППО у Херсонській області”, – пояснив Арестович.

Він повідомляє, що “тільки за останні дві доби” такими ракетами, які “прямо на антену летять”, українські військові уразили у ворога чотири зенітно-ракетні системи С-300 і дві зенітно-артилерійські системи “Панцир”.