Арестович назвав умови, за яких Росія знову спробує захопити Київ

0
71

Росіяни можуть знову намагатися захопити столицю у разі успіхів на сході України. Поки значних успіхів на Донбасі в купантів немає, місту нічого не загрожує.

Водночас російська армія може завдавати по столиці ракетних ударів.

Про це радник керівника Офісу президента України Олексій Арестович розповів в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону, пише ТСН

Радник голови ОП сказав, що має на увазі під великим успіхом росіян на сході України.

“Це означає, що вони не просто там змусили нас відійти від Сєвєродонецька та Лисичанська, а оточили і розгромили угруповання в кілька десятків тисяч наших військ. Що абсолютно нереально за співвідношенням сил сторін, за накресленням, за їхнім вмінням воювати, прости господи, і за нашими здібностями. Нереально”, – запевнив Арестович.

Можуть бити ракетами (по Києву – ред.), але наступу наземного – ні“, – додав він.

Арестович також поділився думками з перших тижнів війни, коли був переконаний, що столиця не встоїть, зважаючи на те те, які сили спрямувала туди РФ.

“Днів 15-20 я був певен, що Київ упаде, не встоїть. Найсприятливіший сценарій, який я бачив, – це повністю захоплений Лівий берег, ми зруйнували мости і тримаємо оборону по Печерських пагорбах, і десь важкі бої йдуть у районі Шулявки та КПІ. Думав, що цю забудову ми втримаємо. Тобто від Києва залишиться лише центр, у якому ми триматимемо важку оборону”, – описав свої думки радник голови президентського офісу.