Батько з інвалідністю прикладав усі сили, щоб дати синові все необхідне: нові деталі загибелі в “Артеку” 12-річного хлопчика

0
79

У дитячому таборі “Артек” у Пущі-Водиці під Києвом пішов із життя 12-річний Павло Теровець із Кропивницького. Хлопчику стало недобре під час малювання, і він втратив свідомість. Приїхавши на виклик, лікарі змогли тільки констатувати смерть хлопчика, який незадовго до трагедії жалівся на самопочуття.

Дитина втратила свідомість і більше не прокинулася

В “Артек” Павло прибув ще 3 вересня, про це у Facebook розповідав його тато Ігор. Повідомляється, що Павло нещодавно жалівся на погіршення здоров’я в медсанчастину, де пробув два дні. У нього було щось схоже на ГРВІ.

А вже 12 вересня під час занять малюванням він втратив свідомість. У табір одразу ж викликали швидку, однак медики констатували тільки смерть неповнолітнього. В “Артеку” сказати причину смерті Павла не можуть.

Батько із сином

“У неділю о 12:40 він втратив свідомість. Викликали швидку. Причини смерті поки не озвучують, точні висновки зробить тільки судмедекспертиза. Ми теж очікуємо на результати”, – повідомив юрист табору Ігор.

Сім’я живе скромно, тато самотужки виховував хлопчика

У самого тата є група з інвалідності. До 2015 року Ігор Теровець працював на будівництві, однак у нього діагностували важку форму цукрового діабету, потрібно було зробити операцію на нозі. Згодом в Ігоря знайшли остеомієліт.

Протягом кількох років він переніс не одну операцію і ампутацію, у нього був перелом ноги, потрібно було вставляти спиці. Як результат він може пересуватися на інвалідному візку і не може працювати. Останнім часом Ігор збирав кошти на нове лікування, йому був потрібний імплантат.

При цьому всьому сина чоловік виховував самотужкт. Сім’я живе на допомогу, але також батько продавав квіти біля супермаркету. На одному з роликів, яке розмістили в соцмережі, Ігор сказав, що вирощує квіти влітку і торгує ними. Павло в усьому допомагав своєму татові.

“Сім’я живе дуже бідно. Батько сам як міг тягнув свого сина, він був сенсом усього його життя. Вони жили на соціальну допомогу. Декілька років тому, пам’ятаю, був сюжет на ТБ. Тоді чоловік говорив, що їм затримували виплати”, – пригадує волонтерка Олена, яка допомагає чоловікові.

Паші було всього 12 років

У Кіровоградській обласній адміністрації повідомили, що сім’я не знаходиться на обліку як та, яка потрапила в тяжкі життєві умови.

Наразі тато Павла вирушив до Києва, він хоче отримати результати розтину. Похорон дитини відбудеться у вівторок, 14 вересня. Допомогти родині можна, переказавши гроші на рахунок ПриватБанку: 5168 7554 5978 4738.