Блогерка з Харкова назвала Росію “нашою державою”: деталі скандалу

0
30

Харківський блогер і мільйонер Діана Бакід рекламує російські проекти, розроблені Російською Федерацією. У рекламному пості українці називали країну-агресора «нашою країною».

Відповідну інформацію жінка опублікувала на своїй сторінці в Instagram у серпні, яка налічує понад мільйон підписників. Пост помітив «Детектор медіа», після чого 30-річна блогерка видалила текст і фотографії скандалу.

Учасниця українського телешоу «Супер мама» (СТБ) у своєму акаунті просувала проект російського бізнесмена Дмитра Давидова «20 ідей для розвитку Росії». Раніше таку рекламу проводили багато знаменитостей з Росії, серед яких комік Максим Галкін, актриса Наталія Рудова, співак Микола Басков, телеведуча Ксенія Бородіна та Олена Водонаєва.

Текст (російською мовою) фотографії і брошури Bakid мають такий вигляд:

«Ви можете пишатися нашою країною, тому що вона все ще має сильний розум, щоб керувати своїм енергетичним потоком в ім’я спільного майбутнього. Думаю, що такий подарунок є дуже знаковим для нашої країни”

Ймовірно, саме такі вислови просив використати у пості замовник, на що українка вирішила прийняти такі правила.

Про Давидова вже писала “Русская служба ВВС”. Видання заявило: ніхто раніше такого бізнесмена не знав.

За оцінками журналістів, Давидов уже витратив на рекламу своєї ідеї щонайменше півмільярда російських рублів (близько 6,7 млн доларів США). Автори статті припустили, що він пов’язаний із російською владою.

Коротко про героїню скандалу:

Діана Бакід – 30-річна українська блогерка, яка позиціонує себе як “екстрасенску”.
Живе в Харкові. “Люблю своє місто і нікуди б не переїжджала”, – писала раніше жінка.
Уже 12 років одружена, виховує трьох доньок. Брала участь у четвертому сезоні шоу “Супермама” (СТБ).