Бої в Бахмуті тривають за висоти: аналітики ISW про актуальну ситуацію в місті

0
198

Окупаційні сили здійснили кілька невдалих наземних атак поблизу міста.

У Бахмуті Донецької області та його околицях тривають обмежені бої. На північ та південь від міста українські Збройні сили ведуть бої за захоплення висот, а в самому Бахмуті – утримують укріпрайон.

Про це йдеться у свіжому звіті Інституту вивчення війни (ISW), – пише ТСН.

Аналітики з посиланням на український Генштаб пишуть, що російські окупаційні сили здійснили невдалі наземні атаки поблизу Григорівки (8 км на північний захід від Бахмута) та на південь від Іванівського (безпосередньо на захід від Бахмута).

Тим часом заступниця міністра оборони України Ганна Маляр наголосила, що українські війська зберігають позиції в укріпрайоні на заході Бахмута і тривають бої за висоти на північ і південь від Бахмута.

Геолокаційні кадри за 21 травня показують, що війська ПВК “Вагнера” просунулися до входу T0504 у південно-західний Бахмут. За словами одного російського “воєнкора”, станом на 21 травня на захід від Бахмута біля Хромового тривають бої. А вже 22 травня інший військовий блогер заявив, що армія РФ здійснила обмежену наземну атаку на південь від міста поблизу Білої Гори.

“Ватажок так званої “ДНР” Денис Пушилін, власник “Групи Вагнера” Євген Пригожин та інші російські джерела стверджували, що російські війська почали операції з розмінування західних околиць Бахмута”, – наголошують у звіті ISW.

Ситуація в Бахмуті. Карта боїв ISW/ / ©