Чотири європейські країни будуть доступні для відпочинку українцям

0
39

Чотири європейськи країни, в тому числі одна країна Євросоюзу, будуть доступні для туристичного відпочинку українцям.

ЄС не скасував з 1 липня заборону на в’їзд для українців. Проте Хорватія усіх туристів, які їдуть витрачати кошти, віднесла до категорії “гостей, візит яких важливий з мотивів економічної безпеки Хорватії”. Про це йдеться в статті УП.

Для в’їзду в країну достатньо показати роздруковане бронювання номера у будь-якому офіційно зареєстрованому готелі або гостьовому будинку на території Хорватії. На її кордонах з іншими членами ЄС є контроль, тож звідти турист не зможе непоміченим потрапити до Австрії чи Німеччини.

До Хорватії можна потрапити літаком або автомобілем. Ще одна балканська держава, яка вже почала приймати українських туристів, – Албанія. Д о албанської столиці Тирани літають рейсові літаки.

Туреччина планувала відкрити свої кордони для українських туристів відсьогодні, тобто з 1 липня, але насправді зробила це ще наприкінці червня. Після прильоту до Туреччини вимагатиметься страхування, яке б покривало лікування від Covid-19.

Ще один напрямок з 1 серпня – це Грузія. Країна планувала відкрити аеропорти з початку липня, але через ситуацію з коронавірусом відклала це рішення на місяць.