“Читає написане, сам у це не вірить”, – письменник Андрій Кокотюха про виступ Зеленського у Мюнхені

0
189
Український письменник-белетрист, драматург і кіносценарист Андрій Кокотюха відреагував на заяви, які зробив Володимир Зеленський 19 лютого 2022 року на Мюнхенській міжнародній конференції з питань безпеки

Про це літератор написав 20 лютого у себе на фейсбуці, передає Еспресо.TV.

“Вісім років тому в цей день у центрі Києва третій день поспіль гинули люди. Де був Зеленський, що думав про це і чи думав? Я не знаю, де він був. Але йому точно було пофіг. Як мільйонам громадян України, яким сьогодні “какая разница”. Потім Зеленському стало не пофіг – і в його ближньому колі з’явилися недоторкані. Ті, хто наказував зачищати Майдан. Ті, хто готовий здатися Росії. Ті, кого відмазують на слідстві та в судах”, – зазначив Кокотюха.

“І ось тепер Зеленський виступає в Мюнхені. Читає написане, сам у це не вірить. Жодного закиду в бік Росії. Зате претензії до колективного Заходу. Лякає неіснуючою ядерною зброєю, хоча не так давно бідкався: якщо виділяти гроші на армію – це що, дороги не будувати? А ще ж треба мільйон дерев, смартфони пенсіонерам, усе таке…”, – продовжив Андрій Кокотюха.