Данилко розповів, чому давно не відвідував Росію

0
58

Андрій Данилко,український артист , який виступає в образі провідниці Вєрки Сердючки, повідомив, що давно не відвідував Росію.

Так він відреагував на запитання журналістів сказати декілька слів про виступ у Москві дружини Сергія Лещенка,екснардепа, члена наглядової ради “Укрзалізниці” Сергія Лещенка, діджейки Анастасії Топольської (DJ Nastia).

“Напевно, вони не зірки, не популярні тому й тихо, немає скандалу. Я не знаю просто, хто це такі. Як коментувати тих, кого я не знаю? У Росії працює чималой людей з України.Не лише артисти. У готелях, домашніми робітницями. Я, якщо чесно, давно там не був. Якщо нас і запрошують, то виступи зачасту за кордоном проходять – щоб не підставляти артистів, вони святкують в інших місцях. Тим більше зараз із цим карантином я не знаю, хто туди їздить. По-перше, це дуже дорого, та й я не дуже прагну туди їздити, займаюся здоров’ям. Але якщо трапля.ться запрошення, ми розуміємо, у кого працюємо. Переважно це люди з України: або чоловік – українець, а вона – росіянка, або навпаки”, – розповів артист