«Дякую, ангели, що зглянулись на розбишаку» – Антін Мухарський зворушливо привітав останню дружину з днем народження

0
745

«З нею моє життя нагадує рай» – такими зворушливими словами привітав із днем народження свою дружину Єлизавету Бєльську Антін Мухарський. «Українізатор» Мухарський переконаний, що основою будь-якого шлюбу є абсолютна довіра.

Про це він написав у своєму Facebook, повідомляє Домогосподарка.

МІЙ АНГЕЛ
Про жінок я знаю все!! Або майже все)) Маючи за плечима два офіційні шлюби, 5 дітей, досить складні емоційні, професійні, екзистенційні кризи, долаючи зневіру, розчарування, розпачі та самотність, проходячі різні стадії формуваня власного світогляду, у підсумку я зробив один висновок – головне на чому можна будувати шлюб – АБСОЛЮТНА ДОВІРА! Це коли двоє – дійсно стають одним цілим, обмінюючись не тільки думками, та рідинами, але (і це найголовніше!) знають паролі від усіх пошт і ФБ сторінок, коди кредитних карт, назви і дози необхідних ліків, групу крові, результати всіх аналізів, імена родичів, бабусь і прабабусь, а ще мають тотожні смаки, мистецькі уподобання, спільних ворогів і творчі плани на майбутнє, аби у ЛЮБОВІ І ЗЛАГОДІ втілювати їх у житя, дивлячись в одному напрямку.
Іноді мені здається, що все попереднє життя було репетицією, що готувала мене до зустрічі з Єлизаветою, адже тіки дорослі, часом поточені шашелем життєвої сансари чоловіки здатні оцінити ті жіночі якості, що у юності здаються бздурою – мудрість, розважливість, спокій, ніжність і затишок, який жінки привносять у наше життя.
Дякую вам ангели, що зглягулись на колишнього розбишаку, пославши мені ДРУЖИНУ з якою моє нинішнє життя часом нагадує рай.
Дякую вам Лізонько за КОХАННЯ!
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!))
ЛЮБЛЮ ВАС!!

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.