До “Борисполя” прилетіла жінка з високою температурою: її забрали медики

0
19174

У аеропорту “Бориспіль” (Київська область) виявили жінку з підвищеною температурою, яка прибула до України з Італії. Її одразу доправили до медзакладу, аби перевірити, чи не хвора вона на смертельний коронавірус COVID-19.

Високу температуру у жінки помітили під час проведення заходів для недопущення занесення до країни небезпечної інфекції Про це розповів помічник голови Держприкордонслужби України – прессекретар Андрій Демченко у коментарі УНН.

За його словами, посилені заходи безпеки активно тривають, а температурний скринінг зробили близько 160 тис. осіб, які прямували в Україну.

“За минулу добу в аеропорту Борисполя на одному з рейсів була виявлена жінка з підвищеною температурою, її передали медикам і направили до конкретного медичного закладу для подальшого обстеження. Швидше за все, у неї гостре респіраторне захворювання. Вона прилітала з Італії… У той час проводилися заходи спільно з прикордонниками і представниками санітарно-карантинного підрозділу”, – наголосив Демченко.

Довідка. Коронавірус COVID-19 – новий штам вірусу пневмонії, вперше виявлений у Китаї. На початку 2020 року було підтверджено факт передачі цього вірусу від людини до людини, що відразу ж на порядок збільшило його небезпечність.