Дружину Гогілашвілі офіційно влаштували в офіс Зеленського після скандалу: названо точну дату

0
290

Дружина звільненого заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі – Марія Левченко – тільки після скандалу з ним була офіційно працевлаштована в Офіс президента. Це сталося 21 грудня, особливо після того, як журналісти розслідували родину та оточення чиновника з російським паспортом.

Точну дату назвали в пресслужбі ОП на запит “Слідство.Інфо”. А інформацію про заробітну плату помічниці гаранта порадили дізнатися в Держуправлінні справами, пише Обозреватель

Як відомо, Левченко багато років був особистим помічником Володимира Зеленського, «людиною, якій він довіряв».  Жінка пропрацювала в поручницькій конторі кілька років і відвідувала майже всі важливі зустрічі, які там відбувалися.

При цьому вона офіційно не працює на ОП і отримує зарплату лише в ТОВ «Квартал-95». Згідно з офіційною відповіддю, Марію Левченко взяли на роботу в Президентський палац 21 грудня 2021 року.

Відповідь Офісу президента

ЗМІ зауважили, що це відбулося через 5 днів після виходу розслідування, в якому фігурують і помічниця Зеленського, і її чоловік – на той момент уже колишній заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі. А ще керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов.

“Марію Валентинівну Левченко призначено на посаду заступниці керівника Кабінету президента України – керівниці Служби забезпечення заходів президента України”, – зазначено в документі.

Водночас в ОП не змогли повідомити деталі про заробітну плату Левченко, переадресувавши це питання до Державного управління справами (ДУС).