“Динамо” обіграло мюнхенську “Баварію” у засніженому Києві, забивши два голи в Юнацькій Лізі чемпіонів

0
856

Молодіжний склад київського “Динамо” з рахунком 2:1 переміг своїх однолітків із мюнхенської “Баварії” U-19 у Юнацькій лізі УЄФА. Матч проходив на київському стадіоні ім. Лобановського.

Назар Волошин

“Біло-сині” розпочали активно свій наступ та змогли проявити себе у дебютній зустрічі. На 7-й хвилині Яцик прицільним ударом головою над голкіпером розмочив рахунок.

Після першого голу українські футболсті і не думали здавати свої позиції і продовжили далі здійснювати атаку. Діалло мав змогу забивати, але його удар був направлений на захисника, а постріл Дячука влучив у поперечину. У першому таймі вболівальники так і не змогли більше порадіти забитим голам

До кінця гри гості не створювали сприяливих моментів, але перед фінальним свистком противники змогли скоротити відставання до мінімуму.

"Динамо" Київ перемогло "Баварію"

Взяття воріт організували футболісти, які змінили своїх попердників, –після розіграшу кутового Хепберн зробив навіс, а Дібрані виконав точний удар.

Динамо К U-19 Україна – Баварія U-19 Німеччина 2:1 (1:0, 1:1)