Екснардеп Онищенко став громадянином Росії і збирається відмовитися від українського громадянства

0
98

Онищенко повідомив, що збирається стати російським спортсменом.

Екснардеп Олександр Онищенко розповів, що отримав громадянство РФ і до кінця року відмовиться від українського громадянства. Більш того, він планує виступати в змаганнях за збірну Російської Федерації.

«З ЦЬОГО РОКУ Я ПРЕДСТАВЛЯЮ ЗБІРНУ КОМАНДУ РФ З КІННОГО СПОРТУ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ, ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ І БУДУ ВЕСТИ РОСІЙСЬКИХ СПОРТСМЕНІВ ДО ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР ЯК ТРЕНЕР І СПОРТСМЕН. А ЩО РОБИТИ? У МЕНЕ ЗАКІНЧИЛИСЯ ВСІ ІНОЗЕМНІ ПАСПОРТИ. Я ПРИХОДЖУ В ПОСОЛЬСТВА, МЕНІ ВІДМОВЛЯЮТЬ. В УКРАЇНІ БАРДАК, КІННИЙ СПОРТ ЗАНАПАСТИЛИ, В КРАЇНІ ВЛАДУ ПОМІНЯЛИ З ШИЛА НА МИЛО І ТОЛКУ ТУТ В НАЙБЛИЖЧІ РОКИ НЕ БУДЕ», – ПОСКАРЖИВСЯ БІЗНЕСМЕН.

Чоловік додав, що тепер може офіційно замовляти діджейські сети дружини Лещенка Анастасії Топольської, разом з самим Лещенком.

«БУВ НА ВЕЧІРЦІ ДРУЖИНИ ЛЕЩЕНКА – ДІДЖЕЯ ТОПОЛЬСЬКОЇ В МОСКВІ, СПОДОБАЛОСЯ. ЗАПРОШУЮ ВИСТУПАТИ НА МОЇХ ПРИВАТНИХ ВЕЧІРКАХ. ПЛАЧУ ЗВИЧНИМИ ДЛЯ ПАРИ РУБЛЯМИ», – ЗАЯВИВ ОНИЩЕНКО.

Бізнесмен також спростував інформацію про те, що він зараз виставив на продаж ранчо в Німеччині.

«ЛЕЩЕНКО ВІДСТАВ ВІД НОВИН. Я ПРОДАВ ЦЕЙ БУДИНОК ЩЕ В 2019-МУ РОЦІ РОСІЙСЬКИМ ІНВЕСТОРАМ, ПРО ЩО АКТИВНО ПИСАЛА НІМЕЦЬКА ПРЕСА. ЦЕ НЕ ПРОСТО БУДИНОК, А ЦІЛИЙ СПОРТ-КОМПЛЕКС. ЗАРАЗ ТУТ ЗБІРНА РОСІЇ ТРЕНУЄТЬСЯ. Я В ЦЬОМУ КОМПЛЕКСІ З ЖОВТНЯ СТАВ ДИРЕКТОРОМ І ТРЕНЕРОМ. У МЕНЕ ПОСВІДКА НА ПРОЖИВАННЯ В НІМЕЧЧИНІ І ТУТ Я ВСІ СУДИ ВИГРАВ», – СКАЗАВ ОНИЩЕНКО.