Епіфаній закликав утриматися від відвідин храмів на Великдень

0
125

Епіфаній,предстоятель Православної церкви України попросив вірян святкувати Великдень вдома і уникати походів у храми на свята

Він наполіг, що всім, хто перебуває в зоні ризику, краще не відвідувати собори на Великдень. Він підкреслив, що в доступі будуть онлайнові богослужіння.

“Як церква ми просимо всіх тих, хто знаходиться у зоні ризику, не відвідувати в цей час собори. Ми маємо можливість підключитися до богослужінь онлайн. Як предстоятель Православної церкви України закликаю всіх бути обережними, пильними, відповідальними в цей непростий час, не піддавати зараженню інших. Якщо ви не перехворіли, якщо ви знаходитесь в зоні ризику, то краще залишитися вдома і відбувати службу онлайн”, — сказав він.

Для тих, хто хоче освятити паски, але не може зробити це онлайн, буде можливість зробити це на вулиці. Богослужіння також відбуватимуться на вулиці, де дозволятиме погода.

“Як і минулого року, цього року церква долучається до освячення пасок і святкових приношень. Нас запрошують на хлібокомбінати, магазини. Тому можна буде придбати, я думаю, у будь-якій мережі, вже освячені паски і святкові страви”, — додав Епіфаній.