Генерал-лейтенант Скіпальський закликав почистити всі московські монастирі, через загрозу удару в спину

0
200

У зв’язку із ситуацією, яка складається на кордонах з Росією, Україна повинна мобілізувати всіх добровольців, ветеранів і зміцнити оборону, по-справжньому, а не тільки на папері.

Про це сказав генерал-лейтенант, ексзаступник голови СБУ Олександр Скіпальський в етері програми “Борковський & Валевська”.

При цьому він наполіг, що зважати треба не лише на зовнішнього ворога, а й на тих, що знаходяться всередині країни.

У нас дуже потужна п’ята колона. Це ті особливі люди, які тільки і хочуть потрапити у склад РФ. Я сьогодні з задоволенням почув, що це осине гніздо Медведчука на острові на Дніпрі під Києвом взяли штурмом вертольотами. Саме так – до ворогів треба ставитися рішуче і строго. Ми маємо почистити всі московські монастирі, звідки щодня поступає інформація, що там знаходяться люди з поведінкою і психологією російських диверсантів. Роботи не початий край. Пам’ятайте, за тієї загрози, яку маємо, найбільш небезпечний удар буде в спину. Тому маємо бути пильними”, – пояснив Скіпальський.

Тобто зараз особливо важливою є робота українських спецслужб, аби виявляти потенційних диверсантів. Утім пильними мають бути й самі українці. ”На випадок війни, а ми всі розуміємо, що вона може бути, має воювати вся країна. Треба мобілізувати українців, аби вони не лебедів ловили, а Медведчуків”, – наголосив генерал-лейтенант.