“І не збираюся, то не мої проблеми!”: вивезений з Польщі українець не піде на карантин, бо “коронавірус лише пенсіонерів вбиває” (відео)

0
8712

Один із громадян України, яких 20 березня евакуювали з польського Перемишля до України, в інтерв’ю ЗМІ заявив, що не збирається ніяк себе обмежувати чи йти на ізоляцію. За його словами, коронавірус – проблема літніх людей.

Уривок відповідного інтерв’ю поширив у мережі політолог Юрій Романенко, – пише Вголос.

“Дивіться на цього мудака. Ось так виглядають вбивці. Це продукт 29 років деформації нашого суспільства, в якому нормально вважати, що можна розносити вірус, який вбиває людей похилого віку (до речі, це помилка, що тільки людей похилого віку), а ти при цьому ні до чого…Не дивно, що це суспільство вмирає. Його вбиває поху*зм, вульгальний матеріалізм і безвідповідальність. Сподіваюся, малолітнього дебіла знайдуть і оштрафують за всією суворістю нових законів”, – написав Романенко.

Раніше поляки виклали в мережу фото з вокзалу Перемишля, на яких видно, що українці у черзі на потяг збилися в натовп, не дотримуючись жодних правил безпеки. Згодом у ЛОДА повідомили, що сімох українців, які прибули з Перемиля, госпіталізували до Львівської обласної інфекційної лікарні. Пізніше ЗМІ показали кадри, на яких пасажири по прибуттю до Львова відправилися гуляти містом і пити каву.

Загалом за 20 березня з Перемишля до Києва із зупинкою у Львові відправилися 5 потягів. У кожному з них було по 500-800 пасажирів.