“Я такого не бачив навіть у кіно”: Кікабідзе назвав дії Путіна в Україні геноцидом

0
480

Народний артист Грузії Вахтанг Кікабідзе назвав дії глави держави-агресора Володимира Путіна в Україні прямим геноцидом. Він приголовмешений, адже не бачив такого навіть у вигаданих фільмах та порівняв диктатора з його “колегою” – главою СРСР Йосипом Сталіним, який своєю кривавою політикою вбив мільйони невинних людей. Знаменитість вважає, що Кремль хоче перенести свій “офіс” до Києва.

Про це він сказав в інтерв’ю програми “Гостинний двір” PERVOE RADIO 89.1 fm. Кікабідзе поділився одкровеннями політика Михайла Саакашвілі, який побачив цікаві папери з приводу України ще 10 років тому, передає Обозреватель.

“Путін видно вболіває, бореться за радянський союз. У мене таке відчуття. Йому подобається Сталін, як політик, який пів інтелігенції перестріляв свого часу. Я запитав і Михайла Саакашвілі, чому Путін так не любить Україну. Він сказав, що 10 років дізнався у Росії, що Москву треба перенести на територію Києва і щоб вона там була, він хотів розширитися, я не знаю, наскільки показується геноцид, але він творить страшні речі”, – сказав знаменитість.

Чоловік зауважив, що був в Україні та знає, що таке війна. Але те, що побачив у нашій країні, не доводилося бачити ні в якому іншому місці.

“Міста зрівняли із землею. Нічого не залишилося. Жодного будинку. А що ще називається геноцидом?! Коли вибухають дитбудинки, дитячі садки, пологові будинки. У мене язик не повертається”, – додав він.

Артист відправив на благодійсть кошти зі свого недавнього концерту. Артист не розуміє, чим українці могли образити російського диктатора.