“Качки” з Гідропарку назвали Кабмін злочинцями та оголосили бойкот карантину (відео)

0
136

У Києві спортсмени продовжують займатися в “качалці під відкритим небом” у Гідропарку, незважаючи на карантин через пандемію коронавірусу COVID-19.

Як заявив у Facebook спортсмен-активіст Михайло Ковальчук, вони готові чинити опір поліції в разі спроб закриття “качалки”, – пише obozrevatel

На його думку, постанова Кабінету міністрів про посилення карантину порушує Конституцію України, оскільки в країні не оголошений ні військовий, ні надзвичайний стан.

“Звертаюся до всіх, хто має якийсь стосунок до правоохоронних органів. Закликаю вас – читайте Конституцію, не виконуйте злочинні накази!” – закликав активіст.

Качки з Гідропарку назвали Кабмін злочинцями і оголосили бойкот ...

Він вважає, що українців вже залякали “цими вірусами та епідеміями”.

Качки» з Гідропарку назвали Кабмін злочинцями і оголосили бойкот ...

“Переважна більшість депутатів не веде здоровий спосіб життя. Хочете штрафувати – йдіть до Верховної Ради! Там 400 дармоїдів сидить, які систематично ухвалюють антиукраїнські закони на користь своїх власних роздутих, гладких животів”, – сказав Ковальчук.

Качки з Гідропарку назвали Кабмін злочинцями і оголосили бойкот ...

За словами активіста, спортсмени, на відміну від влади, не продають посади.

Також він підкреслив, що здоровим людям не потрібно носити маски в період карантину.

У самій “качалці” Ковальчук поспілкувався з літнім спортсменом, який повідомив, що ця територія не є ні лісом, ні парком, ні спортивним майданчиком, а до прибережної зони понад 100 метрів, тому постанова Кабміну на неї не поширюється.

“Я закликаю всіх спортсменів і прихильників здорового способу життя брати участь у нашій боротьбі за вільний простір, здоров’я – не тільки фізичне, а й розумове – оскільки здоровий глузд понад усе”, – зазначив активіст.