Ховається за колоною і кокетує з колегами – перший тиждень депутата Дмитра Разумкова в Раді

0
83

Колишній спікер перебудовується на новий формат роботи в парламенті

Колишній глава парламенту звикає до нової ролі – народного депутата України. Уже два тижні, як Верховна Рада відсторонила Дмитра Разумкова з посади спікера. За якими змінами, скандалами і заявами ми спостерігали впродовж цього періоду – сайт “Сьогодні” зібрав в одному матеріалі.

Крісло опустилося

Оскільки Разумков перестав виконувати обов’язки спікера, кріслом у президії довелося поступитися своєму наступнику. Нове робоче місце йому виділили подалі від трибуни – в секторі “Європейської солідарності”.

Нове робоче місце Дмитра Разумкова / Фото: Олексій Гончаренко

Мало того, що Разумков більше не зможе спостерігати на кожним депутатом, йому доведеться дихати в спину Олексію Гончаренку.

Нове місце для Дмитра Олександровича / Фото: Facebook Natalia Yashin

В оточенні дам і хорошому настрої

Але, судячи зі знімків парламентських фотографів, потилиця Гончаренка не така цікава Разумкову, як колеги протилежної статі. То його підловлять у товаристві Вікторії Сюмар та Олени Шкрум…

Разумков на новому робочому місці  / Фото: Андрій Якобчук

…то спіймають на тому, як вони з Ольгою Саладухою один одному стріляють очима.

"Перестрілка" поглядами з колегою по парламенту / Фото: Андрій Якобчук

У різні дні Разумкова фіксували регочучим у компанії нардепа Оксани Дмитрієвої та інших колег.

Гарний настрій на засіданні парламенту /Фото: Новини Live

Ближче до народу

Всі два роки ми бачили Дмитра Олександровича або під куполом, або на преспоінті, або на телеефірах. Але уявити спікера, який гуляє вулицею, було складно. Після відставки політик зміг собі це дозволити. Журналісти сфотографували його на вулиці Грушевського, де він поспілкувався з простими українцями.

Після відставки Разумков вирішив пройтися вулицею Грушевського / Фото: "Сьогодні"

Один у полі

Втративши статусу другої людини в країні, ексспікер заявив, що тепер він позафракційний нардеп, тому має право приєднатися до будь-якої фракції. Раніше ми писали про те, хто погодився б узяти в свою команду Разумкова.

Але пізніше все перегралося. Нардеп став наполягати на тому, що він автоматично повертається в “Слугу народу”. Саме від цієї політсили політик був обраний до парламенту під першим номером.

На офіційному сайті Верховної Ради значиться, що Разумков “не входить до складу будь-якої фракції”.

Сайт ВРУ говорить про те, що Разумков позафракційний, він же стверджує, що перебуває в "Слузі народу" / Скріншот портал Верховної Ради

Не відмінник, але твердий хорошист

У новій іпостасі Дмитро Разумков не відзначив свою присутність на засіданні всього двічі. Голосував коли як. В деякі дні розгляд законопроєктів ігнорував. Але, наприклад, у четвер, тільки один раз не натиснув на кнопку.

Голосування Разумкова в парламенті за останній тиждень / Скріншот з порталу Верховної Ради