“Кілька знайомих лікарів на грані… Бардак в міністерстві. Ніхто нічого не знає. Допомоги нема. Вимоги є. Тиск є. Неповага є. Звинувачення у корупції є…” – Олексій Гончаренко

0
226

“Кілька знайомих лікарів на грані. Ситуація з масовими звільненнями в Житомирі і Монастириську може повторитися по всій країні. І це в розпал епідемії…”

Про це на своїй сторінці у Facebook пише український депутат Олексій Гончаренко:

“Вся справа у провальній підготовці влади. Не вистачає засобів захисту. Нестерпні умови. Великий ризик захворіти. Бардак в міністерстві. Ніхто нічого не знає. Стратегії нема. Допомоги нема. Вимоги є. Тиск є. Неповага є. Звинувачення у корупції є.

Лікарів кидають на амбразуру як гарматне м’ясо, в той час як за їх спинами мародерять на масках і антисептиках. Вони не дурні, все бачать.

В той час, Зеленський розповідає, що треба відправити наші бригади в Італію. Хай підучаться там, в самому пеклі. Ми будемо продавати спирт в Європу, який зараз не вистачає по країні, а ви там заражайтесь. І все для чого? Бо так зробив північний Вова? Бо не вистачає хайпу?

Може вже досить піаритись? Діяти потрібно вже зараз! Інакше буде пізно. Ціна бездіяльності ― людські життя…”

Кілька знайомих лікарів на грані. Ситуація з масовими звільненнями в Житомирі і Монастириську може повторитися по всій…

Gepostet von Олексій Гончаренко am Freitag, 3. April 2020

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.