Клопотенко увійшов до ТОП50 людей світу, які сприяють формуванню майбутнього гастрономії

0
250

Євген Клопотенко прогресивний український шеф-кухар та кулінарний експерт увійшов до рейтингу найвпливовіших людей у сфері гастрономії “50Next” від британської медіакомпанії William Reed Business Media.

Рейтинг було розміщено на сайті theworlds50best.com.

Кухар увійшов до переліку “50Next” в розділі “Творчі уми, що трансформують суспільство через навчання та розробки, спрямовані на харчування”.

У профайлі Клопотенка комплектуальники рейтингу звертають увагу. що шеф-кухар пише кулінарну книгу своєї країни, аби культуру харчування і показати українську кухню світу.

Крім цього, хочемо нагадати, що кухар за підтримки уряду України він створив посібник з більш ніж 100 рецептами для того, щоб їх впроваджувати в школах, а зараз проводить кампанію щодо отримання статусу української культурної спадщини для борщу — страви, походження якого оскаржує Росія.

 

“Вже видавши дві кулінарні книги, він працює над ще однією, одночасно запускає онлайн-курси для кухарів-аматорів і вивести українську кухню на глобальну гастрономічну карту”, — пишеться в профайлі.

Клопотенко вже написав про це в своєму Instagram. Він повідомив, що сьогодні справдилася його мрія.

“Коли дізнався про це, я плакав від щастя. Потім відсвяткував ігристим. Це дофіга більше, ніж просто мрія. Наприкінці 2020 року я зрозумів, що хочу потрапити до рейтингу від @theworlds50best які цього року створили ренкінг 50Next. Він не про ресторани, а про особистостей, що впливають на світову гастрономію. І я серед цих людей”, — написав він, додавши, що наступна його мета — аби його ресторан потрапив до основного рейтингу.