Лікар розповіла, чи допомагає від COVID-19 цибуля і часник

0
51
Коронавірус
коронавірус

Ольга Голубовська розповіла, чи можуть запобігти коронавірусу цибуля і часник

Київський інфекціоніст Ольга Голубовська розвіяла один з головних міфів про профілактику коронавірусу. Він полягає в тому, що цибуля та часник можуть запобігти розвитку COVID-19. На думку лікаря, на це сподіватися не варто, передає РБК Україна.

“Ну звичайно не захищають. Вони містять речовини, які можуть гіпотетично вплинути на концентрацію вірусу, однак це не панацея. Інша справа, що продукти з високим вмістом фітонцидів – цибуля, часник, гострі прянощі, які люблять на Сході, цілюще впливають на загальний стан організму, наприклад на судини”, – розповіла Голубовська в Telegram-каналі “Вірусні історії”.

Лікар вважає, що тяжкість хвороби буде залежати від дози отриманого вірусу, а також від імунітету людини. Саме імунна система відповідає за ураження легень.

“Тому цибуля і часник – це добре для здоров’я, як і прогулянки на свіжому повітрі, помірні фізичні вправи, збалансоване харчування з високим вмістом вітамінів є корисним для всіх. Люди повинні отримувати всі вітаміни”, – повідомила Голубовська.

Також медик зазначила, що у багатьох хворих на коронавірус відзначається недолік вітаміну D. Але його надлишок також шкідливий для організму.