Ліки з Єгипту: митники вилучили в аеропорту «Бориспіль» популярний засіб проти застуди

0
609

Працівники Київської митниці протягом вихідних вилучили в аеропорту «Бориспіль» 1740 таблеток та сиропів «1,2,3» із вмістом прекурсорів, обіг яких в Україні обмежений.

«Шестеро авіапасажирів прилетіли з курортних єгипетських Шарм-ель-Шейху та Хургади. Для проходження митного контролю ці громадяни обрали спрощену систему «зелений коридор», чим заявили, що у них відсутні товари, на які встановлено обмеження або заборони. Виявлені під час митного контролю препарати містять в своєму складі псевдоефедрин, що належить до прекурсорів, обіг яких в Україні обмежений та стосовно яких встановлюються заходи контролю. Рецептів на переміщувані лікарські засоби громадяни не мали. Стосовно порушників складено адмінпротоколи за ст. 471 Митного кодексу України (порушення порядку проходження «зеленого коридору»). Таблетки вилучено», – ідеться в повідомленні, повідомляє Радіо Свобода

Київська митниця звернула увагу відпочиваючих на те, що складові препарату можна дізнатися за даними на упаковці виробника, а також про належність того чи іншого інгредієнта до заборонених речовин – із переліку наркотиків, психотропних речовин. та прекурсори 2000 Затверджено постановою уряду від 6 травня. № 770.

Препарат, зазначений у звіті митниці, користується популярністю серед українських туристів. Відеоблогери часто рекомендують його як ефективний засіб для лікування застуди.