Ліванський політик Ваххаб прирівняв українок до пoвiй, посольство вимагає вибачень. ВIДЕО

0
670

Ексміністр екології Лівану, голова партії “Аль Таухід Аль Арабі” Віам Ваххаб, привселюдно порівняв українок з пoвiями.

Повідомляється, що Ваххаб в ефірі місцевого телеканалу згадав, як говорив із президентом країни Мішелем Ауном про те, щоб відновити туризм в Лівані.

“Я повідомив йому: “Якщо ми є країною проституції, дайте нам дозвіл завезти 10 тисяч російських або українських панянок”, – сказав ексміністр.

Чиновник зауважив, що президент відреагував на його “пропозицію” усмішкою.

Заява політика викликала шквал негативних емоцій у соціальних мережах. Миттєво відреагувало й посольство України в Лівані.

“Посольство України в Ліванській Республіці рішуче засуджує образливі слова та приниження гідності громадян України головою партії “Аль Таухід Аль Арабі” паном Віамом Ваххабом на телеканалі “Аль Жадід” та звертається з вимогою привселюдного вибачення перед жителями України”, — повідомляється.

В той же час посол України в Лівані Ігор Осташ проінформував, що посольство вже почало підготовлювати позови до суду через заяви чиновника.

“Ми вже стикалися зі схожим досвідом з ліванським телеканалом. Тому ми не дозволимо нікому безкарно так казати про Україну. Сам канал уже дав реакцію на цю ситуацію, подавши й наше засудження цього вчинку”, – проінформував посол.

У політичній партії “Аль Таухід Аль Арабі”, головою якої є Ваххаб, зауважили, що слова політика, начебто, “неправильно розтлумачили”.

“У російсько-українському питанні Віам Ваххаб мав на увазі красу панянок з Росії та України, а не щось інше”, – повідомляється у заяві партії.

У політсилі Ваххаба заявили, що українки й росіянки – “прекрасні жінки, тому вони заслуговують нашого захоплення і любові, і вони займали найвищі посади в державних установах, армії й у суспільстві”.