«Маємо менше померлих, але медики наголошують, що вірус молодшає» – українка про коронавірус в Італії

0
156

Українка в Італії Оксана Льода повідомляє, що кількість померлих італійців від коронавірусу зменшилася – порівняно з попередніми днями. Однак італійські медики припускають, шо насправді смертей не менше, просто більше інфікованих італійців залишаються вдома, відтак офіційні дані відрізняються від реальних. Також лікарі відзначають, що вірус помолодшав, – пише Оксана Льода.

“Почну з головного.

У найбільш враженій вірусом Ломбардії крива дуже помаленьку повзе донизу. “Це не гора, це скоріше пагорб, стрімкого спуску не буде”,- сказав губернатор. Маємо менше померлих, ніж учора, більше тих, що одужали. У стражденній Ломбардії нині померлих – 298 (у чорну п’ятницю було 546), вперше фіксують низий показник нових випадків – 1643, це найменше за останній час. Зростає число тих, що одужали. Тиждень буде визначальним. Це трошки обережного позитиву.

Тепер про менш веселі речі. Лікарі визнають, що насправді хворих і померлих від вірусу значно більше, багато хто лікується і помирає вдома, тампони роблять у крайніх випадках, шпиталі все ще перевантажені. Медики наголошують на тому, що вірус молодшає. Медсестра Міланського шпиталю в інтерв’ю розповіла про трьох 30-річних важких пацієнтів, котрі були шпиталізовані в інтенсивку і під’єднані до АШВЛ упродовж одного дня.

Масово хворіють лікарі, померлих медиків на сьогодні маємо 31, серед них 18 – сімейні. Італія має своїх героїв, перед якими схиляє вдячно голову. Вони давно не бачили рідних, вони рятують, вони сповідають, вони проводжають в останню путь.
Коли приїхала в благословенну і прекрасну Італію, навіть подумати не могла, що і тут слова “війна”, “баталія”, “передова”, “волонтери”, “герої” переслідуватимуть мене щодня.

Тримайтеся, друзі, будьте мудрими і здоровими!
Пи.Си. Так відпочиває медперсонал шпиталю в Ломбардії.”

#італія#коронавірусПочну з головного. У найбільш враженій вірусом Ломбардії крива дуже помаленьку повзе донизу. "Це…

Gepostet von Oksana Loda am Mittwoch, 25. März 2020