Медведчук заявив, що не збирається покидати Україну

0
34

Віктор Медведчук,народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” , якому пред’явили підозру у держзраді, сказав, що високопоставлені посадові особи вже декілька місяців пропонують йому поїхати з України. Проте, як заявляє чиновник, робити цього він не планує.

“Протягом останніх декількох місяців мені пропонують навіть високі посадові особи, повідомляють про те, що найкраще, напевно, для мене було б залишити [країну], десь відпочити. Я дав відповідь їм і відповідаю вам: ніхто цього не дочекається”, – прокоментував Медведчук.

Він додав, що буде “боротися за справедливість” та з “незаконними обвинуваченнями”.

Деталі розслідування повідомив Богдан Коваль,адвокат народного обранця . Він підкреслив, що його підзахисному пред’явили підозри за ст. 111 (державна зрада) і ст. 438 (порушення звичаїв війни). Юрист переконаний, що законну процедуру начебто було порушено.

Він також додав, що з матеріалами справи сторона захисту поки не ознайомилася повністю. “Для цього нам потрібен час”

Адвокат Медведчука

Сам Медведчук прокоментував це так: “У вас можуть бути різні питання щодо тих обвинувачень, які пред’явлені в підозрі, але вже адвокат сказав – є п’ять томів, і ці п’ять томів ми будемо вивчати й будемо далі підбивати відповідні висновки”.

Відео з коментарем адвоката і самого Медведчука (джерело – Олег Богачук):