Мешканця Луцька посадили на три роки за вилите в обличчя незнайомки пиво

0
34

Луцький міськрайонний суд ухвалив рішення про те, що хуліган повинен відсидіти у тюрмі три роки, через те, що вилив у обличчя незнайомої жінки пиво, а згодом кинув у неї пакет зі сміттям.

Неприємна ситуація трапилася ще у квітні 2021 року на заправці у селі Липини

У постраждалої діагностували легкі тілесті ушкодження, так як у сміттєвому пакеті лежали скляні пляшки. У суді вона просила суворе покарання. Повідомляється, що Юрія судили за хуліганство, тож суд взяв це до уваги як обтяжуючу обставину.

Як повідомляється у вироку Луцького міськрайонного суду від 18 листопада, неприємна ситуація трапилася 19 квітня близько 05:00 на заправці «WOG» в селі Липини. Нетверезий чоловік почав приставати до жінки щоб познайомити, після чого ні з того, ні з цього вилив їй у обличчя пиво із пляшки, яку тримав.

Окрім того, чоловік дістав зі сміттєвої урни пакет, в якому лежали скляні пляшки, та кинув його у обличчя жінці Аліні М. Потерпіла встигла захиститися обличчя рукою, проте, вона все ж отримала різані травми долоні з пошкодженням м’яза. Судмедексперти кваліфікували їх як легкі тілесні ушкодження.

Суддя Вячеслав Покидюк признав Юрія Юзефовича винним у порушенні ч.3 ст. 296 ККУ та ухвалив рішення ув’язнити його на три роки. Вирок можна оскаржити у апеляційному суді ще 30 днів.