“Мій тато лежить у морзі тому, що 16-річний хлопець відчуває свою безкарність”, – дочка загиблого у смертельній ДТП у Харкові просить підтримки юристів та свідків (відео)

0
53

Дочка загиблого у смертельній ДТП у Харкові водія Chevrolet у соцмережах попросила допомоги у юристів та свідків пригоди.

Це прохання було розміщене на сторінці дівчини Анастасії Носової до Instagram,

“Вчора в ДТП на Одеській пішов із життя мій тато. Він був за кермом Chevrolet. Я прошу допомоги свідків, очевидців… Я не хочу, щоб ця ситуація просто так затихла… Зараз ми з братом біля моргу, де знаходиться мій тато. В нашій родині передбачалася радісна дата… Дуже довгоочікувана для тата в першу чергу… Але, на жаль, доля розпорядилася по – іншому… Мій тато лежить тут тільки тому, що 16-річний юнак захотів прокатати своїх товаришів. Шановні, ми в пошуку досвідченого адвоката, який зможе бути з нами у цій ситуації. Людей, які вчора кинулися наздоганяти винуватця ДТП та затримували його, я прошу – будь ласка, відгукніться, не потрібно боятися. Страшно не це, страшно жити потім із тим, чого ви не зробите зараз”, – висловилася дівчина на відео.