“Мінімум у нас є” – Арестович прокоментував підрив Кримського мосту

0
319

Антонівський міст виявився набагато міцнішою та соліднішою конструкцією, аніж Кримський.

Радник Офісу президента України Олексій Арестович прокоментував вибух на Кримському мосту, припустивши, що відновлення конструкції займе в окупантів до двох тижнів. Про це Арестович сказав у розмові з російським опозиціонером, юристом Марком Фейгіним, – пише ТСН.

“Цікаво, як він далі поведеться, цей міст, у таких умовах. В тому числі – і під залізничними вантажами. Але самий мінімум у нас є. Це – на якийсь певний час демонтаж цих відірваних прольотів, монтаж нових, чогось там ще. На якийсь час – там 10 днів, тижнів два, можливо. Плюс як впораються – подивимося. Але вантажообіг впав у разика два, напевно, що в принципі, вже непогане досягнення”, – розповів радник ОП.

Ми казали, що його знищити дуже складно. От прямо, умовно кажучи, доставлено пару тонн вибухівки прямо на місце. І що, знищили?” – зауважив Арестович.

У цьому контексті він зазначив, що Антонівський міст є набагато міцнішою конструкцією за Кримський.

“Антонівський міст показує себе в цьому сенсі набагато міцнішою та соліднішою конструкцією, аніж Кримський. Слабший він явно. В Антонівський прилетіло приблизно штук 140-120 HIMARS. Десь там легкові машини обережно-обережно прокрадаються. А тут (на Кримському мосту – ред.) – бах…” –порівняв радник ОП.