Молитва очищення від гріхів та хвороб, яку потрібно прочитати в день Богоявлення або Водохреща

0
2099
Молитва очищення від гріхів та хвороб, яку потрібно прочитати в день Богоявлення або Водохреща
Молитва очищення від гріхів та хвороб, яку потрібно прочитати в день Богоявлення або Водохреща

Хрещення Господнього завжди наповнене особливою благодаттю і радістю. Всі православні християни святкують його з вечора 18 січня, у Святвечір, і цілий день 19 січня.

Це свято пов’язане з одним дуже важливим Біблійним епізодом, подією на річці Йордан, коли Іоанн Предтеча хрестив Ісуса Христа.

Згідно з Євангелієм, після мандрів в пустелі пророк Іоанн Предтеча прийшов на річку Йордан, де традиційно здійснювали релігійні обмивання. Тут він став говорити народу про покаяння і хрещення для відпущення гріхів і хрестити людей в водах.

Коли Ісусу було 30 років, він також прийшов до вод річки Йордан і попросив Іоанна хрестити. Після хрещення на Ісуса зійшов Святий Дух у вигляді голуба. При цьому всі почули слова Бога Отця: «Це Син Мій Улюблений, що Його Я вподобав».

Це було близько двох тисяч років тому…

До теми: Родинна молитва перед Святою вечерею, яка має особливу силу

Молитва на Богоявлення Господнє

Господи Ісусе Христе, Сину Божий Єдинородний, від Отця перед усіма віками нарoджений, Світло від Світла, від Пресвятої Діви Марії нетлінне втілений і в цей світ на порятунок наш що прийшов!

Ти бо не стерпів бачити від диявола мyки роду людського і в світлий день Богоявлення Твого прийшов на Йордан до грішників і митарів хреститися від Іоанна, безгрішний, так наповнилася всяка правда і так взяв у водах Йорданських гріхи всього світу.

Хай тішиться нині небо і земля і світ весь грає; річки плещуть; озера, безодні і моря Ти освятив Божественним хрещенням.

Сподоби нас спраглих за голосом Твого прийти до Тебе, так черпати воду благодаті Твоєї і відпущення гріхів наших і так, що відкинули нечecтя і мирські пoxoті; цнoтливo і нeвиннo, і праведно, і благочестиво прожити в нинішньому віці, очікуючи явлення слави Твоєї, великого Бога і Спаса нашого, та не від справ наших врятуєш нас.

Але по Твоїй милості і по оновленню Святого Духа Твого, благодаттю якого ми оправдані, спадкоємцями будемо вічного життя у царстві Твоїм. І дай же нам з усіма святими прославити всесвяте Ім’я Твоє з Отцем і з Пресвятим, і Благим, і животворящим твоїм Духом нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

До теми: Благословення матері – молитва семи днів, щоб діти були здорові та щасливі