“Наполовину живу без душі”: Лариса Доліна висловилася про заборону в’їзду в Україну (відео)

0
248

Відома співачка Лариса Доліна пожалілася, що заборона на в’їзд в Україну забрала у неї можливість відвідати рідне місто Одесу, де вона набирадлася сил і натхнення. За словами артистки, вона зараз «напівбездушна».

Співачка розповіла, що не очікувала потрапити в чорний список під час виступу в окупованому Криму. Лариса розповіла про свої політичні погляди та відносини з Україною в інтерв’ю “Розкажи Гордєєвій” на YouTube.

Російська співачка зізналася, що ніколи не думала, що будуть «політичні сутички», бо вона поїхала в Крим співати, а не голосувати. Проте вона зізналася, що якби вважала півострів дійсно окупованим, то не наважилася б на концерти.

«Я не можу поїхати до Криму, тому що я також вірю, що Крим все ще є в історії Росії. Я не піду далі. Якщо я не згодна, я не поїду туди. Я не думала, що це призведе до того, що станеться, що мені заборонять в’їзд в Україну та Одесу”, – висловилася артистка

В Одесі в Лариси є могили родичів, до яких вона тепер не може пготрапити. Вона поділилася, що завжди приїжджала до Чорного моря, щоб набратися фізичних та душевних сил.

“Для мене це не просто прикрість. Одеса мене завжди підживлювала. Мені треба було просто пройтися бульваром, щоб повернути сили і фізичні, і душевні. Зараз у мене вже стільки років немає цієї можливості. Це важко”, – поскаржилася Доліна.

Знаменитітсь азуважила, що “якось переживе” те, що їй не можна їздити в інші українські міста, однак в Одесі у неї залишилася “половина душі”.

“Одеса – це моя душа. І зараз я живу наполовину без душі”, – резюмувала Доліна

Нагадаємо, що в 2018 році Міністерство культури внесло Ларису Доліну в перелік осіб, які загрожують національній безпеці України, та заборонило їй перетинати державні кордони. Причиною стали виступи співачки в окупованому Криму.