Нардепку зі Львівщини Софію Федину повторно викликають у ДБР для вручення підозри

0
634

Вона має з’явитися у ДБР для вручення підозри 12 лютого.

Народна депутатка України Софія Федина 6 лютого не з’явилась за викликом та не повідомила Державне бюро розслідувань про поважні причини того, що вона не приїде. Тому її повторно викликають, аби вручити підозру, – пише Твоє місто.

За дорученням Генерального прокурора Софію Федину викликатимуть знову 12 лютого, об 11:00, для вручення письмового повідомлення про підозру.

Окрім цього, відповідно до ст. 139 КПК України, якщо вона не з’явився без поважних причин до ДБР, на неї накладуть штраф.

26 жовтня Софія Федина та волонтерка Маруся Звіробій провели онлайн-трансляцію в соцмережах і розкритикували манеру спілкування президента із військовими у Золотому на Донбасі. Вони висловили припущення, що «випадково може вибухнути граната, обстріли бувають випадково, найкрасивіше, щоб це все сталося під час московських обстрілів, коли хтось знову в білій сорочці припре на передову».

Про відкриття кримінального провадження у цій справі повідомив нардеп від «Слуги народу» Олександр Качура. Їй готують підозру в погрозі вбивством щодо президента України.