“Не торгуватимемо територіями”: у Зеленського заперечили можливість компромісів на переговорах щодо Криму

0
199

Жовква наголосив, що компроміси про ту чи іншу частину території України ніколи не стануть предметом переговорів з РФ.

Україна буде звільняти свої території з окупації, і незаконно захоплений росіянами Крим ніколи не стане предметом переговорів із Росією, – пише ТСН.

Про це заявив заступник голови Офісу президента України Ігор Жовква в інтерв’ю “Крим.Реалії”.

Заступник голови ОПУ зауважив, що зараз ніхто точно не скаже, яким чином Україна звільнить окупований Крим, але це точно відбудеться. Жовква вважає, що “дипломатичний шлях може доповнювати військовий”.

Жовква наголосив, що компроміси про ту чи іншу частину території України ніколи не стануть предметом переговорів з РФ. Він також нагадав, як на початку повномасштабної війни Україну намагалися схилити до компромісів.

Наразі, за його словами, Росія також поширює чутки про начебто готовність припинення вогню та зупинку на позиціях, які займають сторони, з подальшим проведенням переговорів. Але насправді таким чином Кремль намагається вийти на якусь свою частку успіху в цьому процесі.

“Відповідь дуже чітка – посередники не потрібні для України. Потрібні ті лідери, країни, які на боці України. Тому що Україна торгувати своїми територіями не буде, Україна їх буде лише звільняти”, – наголосив Жовква.