“Не вірте турагентам”: туристка розкрила несподівані деталі про відпочинок у Єгипті

0
164

До пропозицій від готельних гідів треба ставитися з обережністю. Відпочинок в Єгипті може принести як позитивні емоції, так і несподівані неприємності. Про це РБК-Україна говорить киянка Світлана Тараненко. Вона днями повернулася з 5-денного відпочинку в одному з готелів курортного Шарм-ель-Шейха і розповіла, про що варто пам’ятати туристам перед поїздкою.

“Перша несподіванка виявилася приємною і стосувалася погоди на курорті. Багато хто лякав тим, що у січні в Єгипті дуже вітряно, а купатися нібито взагалі нереально. Я ризикнула, взяла путівку зі знижкою і не прогадала. Виявилося, що під час мого відпочинку вітру не було, і температура повітря в Шарм-ель-Шейху досягала 23-24 градуси тепла вдень. Купатися в морі було комфортно”, – говорить вона.

Але все ж про вітряну погоду в Єгипті в січні заявляють інші туристи. Судячи з відгуків, на місцевих курортах буває й прохолодно. Але в середньому температура повітря досягає 22-25 градусів тепла.

У січні вода в Червоному морі прогрівається приблизно до 20 градусів, а повітря – до 25 градусів тепла вдень. Вночі – близько 10 градусів тепла.

Готельні гіди та страховка: що потрібно варто знати

“Ці гіди чіпляються до туристів по дрібницях: то просять сходити замість них в магазин і купити їм щось із продуктів, то постійно зазивають на екскурсії та на дайвінг навіть там, де він заборонений. Завдання – “вивудити” у туристів гроші. Варто бути уважними та не попадатися на їхні хитрощі. Якщо відпочиваєте десь біля басейну, то попросіть у готелі табличку “не турбувати” і поставте її біля себе, коли будете засмагати або обідати. Тоді такі гіди просто не будуть до вас підходити”, – радить вона.

“Не забувайте і про страховку, яку треба оформити перед поїздкою. Перевірте, щоб вона покривала лікування COVID-19. В наш час це вже необхідність. Також, якщо хочете під час відпочинку займатися різними видами спорту або дайвінгом, придбайте для цього окрему страховку”, – говорить Світлана.

“Не вірте турагентам, які заявляють про 100%-ву безпеку курортів. Подруга розповідала про випадок, коли один з таких гідів при готелі під час виїзної екскурсії повів її з чоловіком в лаунж-зону, запевняючи, що користування нею повністю безкоштовне. Але виявилося, що вже після прильоту в Київ з картки чоловіка зняли близько 500 гривень за користування цією зоною відпочинку. Так що до різного роду “гарячих суперпропозицій тільки для вас” варто завжди ставитися з обережністю”, – говорить Світлана.

“Вважаю, що відпочити в Єгипті й отримати масу позитивних емоцій можна в будь-який час року і навіть у бюджетному готелі. Головне – пам’ятати про особливості таких поїздок”, – підбиває підсумок туристка.