“Не закривайтесь у собі! Не відкладайте нічого на потім!” – Алла Мазур вперше прокоментувала свою боротьбу з раком

0
1458

“Ви запитуєте, як я? Чесно кажучи, планувала полікуватись в тиші, щоб повідомити вже фінальну добру новину…”

Про це на свохй сторінці у Facebook пише українська журналістка та телеведуча Алла Мазур:

“Але хочу підтримати тих, хто тільки дізнався про свій діагноз – і зараз вагається. Не відкладайте нічого на потім! Не закривайтесь у собі. Прийміть допомогу близьких і друзів. Коли не ховаєшся від світу – це справді спрощує життя.

Четверта хімія мені далась легше, ніж попередні три, хоч сил ще небагато. Побічні ефекти – традиційні, і це помітно по зміні зачіски. Але прогрес є. Попереду ще кілька хіміотерапій – і операція. І я ще раз переконуюсь:

1. Головне – почати вчасно!
Тому знову закликаю усіх: ПЕРЕВІРЯТИСЬ! Регулярно)
2. Щоб не загубитись у датах, можна навіть взяти правило: #зробиподаруноксобінаденьнародження

Цю дату- точно не забудемо) І чому за кілька днів до того – не відвідати лікаря? Пересвідчитись, що у вас все гаразд – і радісно і щасливо почати новий рік свого життя?

3. Якщо є тривожний прогноз – не панікувати. Перевірити його в кількох місцях. Бо навіть онкодіагнози у нас бувають хибними: сама тому свідок.

4. Якщо все підтвердилось – не панікувати тим більше! І не відкладати лікування: в надії, що розсмокчеться, або допоможуть нетрадиційні методи. Міжнародні протоколи онколікування чіткі, загальні для всіх. Більше про свій діагноз і ліки, що пропонують, можна прочитати в інтернеті. Шукайте лікаря, якому довіряєте – і починайте шлях!

5. Він не буде легким – але боятись і соромитись тут нічого. Чим раніше почати боротьбу- тим більше шансів на швидше одужання. В цьому випадку – точно варто довіритись офіційній медицині, вважаю я. І вірю, що таки зможу повідомити вам фінальну добру новину)
Дуже дякую за підтримку і допомогу – усім близьким і далеким! Це справді зігріває і додає сил❤ Здоров’я і віри в себе – усім в новому році! Нехай Бог береже кожного з нас – і нашу Україну

P.S. І щиро дякую усім, хто відгукнувся на мій заклик і не забуває маленьких пацієнтів фонду “Таблеточки”. Кожна копійка від нас – там точно потрапить за призначенням. І кожна гривня – дає шанс на одужання малечі.

Нагадую адресу:
https://tabletochki.org/dopomogty/
І – ДЯКУЮ!
Побачимось вже цієї неділі, о 19.30, на 1+1″

Алла Гунченко для Україна Неймовірна

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.