«Не знаючи, що вже інфікований, отець Олег проводив релігійні обряди» – помер перший хворий на коронавірус на Тернопільщині священник

0
839

Про смерть 56-річного священника написав у своєму Facebook заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко. «Загалом до встановлення діагнозу він встиг поспілкуватися з 500 людьми. Він ні в чому не був винний. Він не знав, що заражений такою небезпечною хворобою», – написав Геращенко.

“Сьогодні вранці помер священик Олег Вінницкий, який був першим зафіксованим хворим на COVID-19 на Тернопільщині. Йому будо лише 56 років.

Не знаючи про те, що він вже інфікований, отець Олег проводив релігійні обряди, бував на похоронах, спілкувався з вірянами.

Загалом до встановлення діагнозу він встиг поспілкуватись з біля 500 людьми.

Тернопільщина є одним із епіцентрів розвитку епідемії в Україні. Сьогодні там зареєстровано 160 підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

Приношу свої співчуття рідним та близьким Олега Вінницкого.

Він ні в чому не був винний. Він не знав, що він заражений такою небезпечною хворобою як коронавірус.

Але його приклад демонструє, що священнослужителі є в групі найбільшого ризику зараження вірусом, разом з медиками, поліцейськими, прикордонниками, касирами супермаркетів та аптек. Тих, хто продовжує за своїми обов’язками та покликанням спілкуватись з великою кількістю людей, не зважаючи на небезпеку.

Царство небесне і вічний спокій отцю Олегу.

Звертаюсь до священнослужителів та вірян всіх конфесій – будь ласка, будьте обережними при спілкуванні один з одним.

Спілкуйтесь виключно із застосуванням засобів індивідуального захисту органів дихання.

Не наближайтеся один до одного на відстань менше ніж 1,5 метри.

Бережіть себе, своїх рідних та всіх оточуючих.”

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.