Невдачі Росії в Україні змусять Путіна змінити цілі війни, – голова розвідки Пентагону

0
322

Невдачі рф  та обмежені ресурси в Україні демонструють, що її сили нездатні досягти початкових цілей диктатора путіна щодо вторгнення до країни. Глава розвідки Пентагону вважає, що цілі зміняться.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Associated Press .

“Зараз ми підійшли до моменту, коли, я думаю, Путіну доведеться переглянути цілі своєї операції”, – заявив на конференції з розвідки та національної безпеки генерал-лейтенант Скотт Бер’єр, директор Розвідувального управління Міністерства оборони США.

Бер’єр повідомив, що “зараз абсолютно ясно, що він (Путін, – ред.) не зможе зробити те, що спочатку мав намір зробити”.

Він говорить, що Путін планував окупацію української держави, але вже зараз ясно, що йому не вдасться цього зробити.

“Він підходить до моменту ухвалення рішення”, – сказав Бер’єр про Путіна. “Яким буде це рішення, ми не знаємо. Але від цього багато в чому залежить, як довго триватиме цей конфлікт”, – додав він.

Водночас заступник директора ЦРУ Девід Коен сказав, що слід недооцінювати відданість Путіна його початковій програмі, яка полягає в тому, щоб контролювати Україну. “Я не думаю, що у нас є підстави вважати, що він відійшов від цього”, – сказав він.

Сполучені Штати також не мають недооцінювати “апетит до ризику” дикатора рф, сказав Коен. Російський президент і його офіційні особи на початку війни натякали на російський ядерний арсенал і масовані заходи у відповідь, попереджаючи НАТО не втручатися в конфлікт.

“При цьому ми не бачили конкретних доказів планування використання зброї масового знищення”, – сказав Коен.