Ніколи не міг би подумати що у Великих Мостах (Львівська обл), трапиться така неприємна ситуація

1
27193
Скріншот з відео

Дорогі друзі, ніколи не міг би подумати що у Великих Мостах (Львівська обл), трапиться така неприємна ситуація.

Розказую що саме трапилось, зайшов у продуктовий магазин який знаходиться біля відділення Нової Пошти по вулиці Сагайдачного, сусідні двері (Продуктовий магазин від фабрики Рата) потрібно було купити хліб:

Я говорю — Доброго дня, чи є у вас хліб?

У відповідь чую — «Да єсть»

Я аж мову втратив… Я знову запитую яка ціна та скільки з мене?

-Мені знову у відповідь — «чєтирнацеть грівєн»

Я не витримав говорю — Можете мене обслуговувати Українською мовою, так як я вас не розумію.

У відповідь чую — Нєт нєльзя, я нє разгаваріваю на Украінском, я з дєтства гаварю на русском»

Перед початком зйомки, я пояснив людині що ви порушуєте закон Відповідно до статті 15 закону України «Про захист прав споживачів», інформація споживачеві повинна надаватися, згідно із законодавством про мови. Стаття 10 Конституції України вказує, що державною мовою в Україні є українська мова.

Після цих слів, я витягнув телефон та почав знімати, в цей момент особа яка на відео, сказала що я не маю права знімати, коли я їй пояснив що маю на це повне право( Стаття 50 та 34 Конституції України) та сказав нехай скаже яка стаття закону забороняє мені це робити в магазині….Далі можете переглянути відео.

Чесно ніколи не думав що зустріну таких людей у своєму невеликому містечку, які відкрито не люблять Україну та Українську мову.

Gepostet von Юра Гавалко am Donnerstag, 6. Dezember 2018

Автор: Юра Гавалко

1 COMMENT

  1. Я за Українську мову, але Юра ти “перегнув” палку, постав себе на її місце, якщо людина все життя розмовляла російською чи неважно якою іншою мовою, вона за короткий відрізок не почне розмовляти Українською навіть при великому бажанні. А статті які ти навів взагалі не в тему, перед тим потрібно їх хоча б було прочитати. Висновок один – автор відео олень який хоче вимахнутися і щось доказати собі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here