Нобелівську премію миру російського журналіста Муратова продали за $103 млн: гроші віддадуть українським дітям

0
38

Дмитро Муратов, лауреат Нобелівської премії миру 2021 року і головний редактор опозиційно-ліберальної російської газети «Новая газета», продав медаль за рекордні 103,5 мільйона доларів.

Рішення Муратов ухвалював не самостійно, а з дозволу співробітників “Нової газети”. За даними видання Reuters, це найбільша в історії сума, яку віддали за Нобелівську нагороду, повідомляє Обозреватель

Усі кошти від аукціону підуть на гуманітарну допомогу ЮНІСЕФ дітям-переміщеним особам з України, що збігається зі Всесвітнім днем ​​біженців у понеділок, 20 червня, повідомляє Heritage Auctions, що проводить аукціон у Нью-Йорку.

“Муратов за повної підтримки своїх співробітників у “Новій газеті” дозволив нам виставити на аукціон його медаль не як колекційну річ, а як подію, яка, як він сподівається, позитивно вплине на життя мільйонів українських біженців”, – сказали організатори.

Медаль журналіста продали на аукціоні за $103,5 млн.
Як відомо, цей російський журналіст був удостоєний Нобелівської премії миру у жовтні 2021 року разом із філіппінською журналісткою Марією Рессою. Вони були нагороджені за «зусилля захистити свободу думки, яка є умовою демократії та миру».

Муратов отримав Нобелівську премію миру у жовтні 2021 року