Ну звідки вони беруться? Блогер з Донбасу назвав Україну йо*аною (відео)

0
391

Хлопець висловився, що жорстко обізвав Україну після того, як в країну не пропустили його друга-росіянина

Знову блогер в Україні вляпався у скандал. Цього разу виходець з Донбасу (зараз живе на підконтрольній Україні території) Антон Громов, вживаючи нецензурну лайку, дже грубо обізвав Україну матюками, а згодом, після аналогічної реакції фоловерів мережі, оприлюднив вибачення. Ці відеозвернення розмістив Telegram-канал Катарсис.

“Ніх*я немає прав, бл*ть, нічого немає. І що в результаті, бл*ть? У підсумку я, бл*ть, залишаюся в цій йо*аній Україні. Зніму, с*ка, квартиру нормальну собі і буду сидіти тут, бл*ть”, – так палко висловився блогер на камеру

Увага! На відео присутня ненормативна лексика!

Далі все йшло за стандартною останнім часом схемою: його сторінка враз стала закритою в Instagram і через певний час записав відео з вибаченнями. Він поділився, що все це сталося через те, що його друг – росіянин не зміг потрапити в Україну.

“Я хочу попросити пробачення перед кожним з вас, кого я образив. Я образив Україну – я забираю свої слова назад. Я не думаю, що Україна йо* аною, тому що я інакше тут не жив би. Це були тільки емоції, тому що я хотів запросити свого друга в Україну: він простий російський громадянин і його не пускають. Я просто виклав емоції у сторіс і це сприйняли радикально і жорстко. Хоча там не було ніякого агресивного посилу – це був просто мат на емоціях”, – виправдався Громов.