Одна з найкращих спортсменок України думає змінити громадянство.

0
552

Всесвітньо відома українська боєць ММА, багаторазова чемпіонка з кікбоксингу, тайського боксу і К-1 Олена Овчинникова може отримати громадянство іншої країни.

Олена стверджує, що їй раніше надходили пропозиції змінити паспорт, але вона відмовляла.

“Сильно прикипіла до України. Можливо, це у мені говорить патріотизм”, – поділилася багаторазова чемпіонка світу та Європи.

Одна з найкращих спортсменок України думає змінити громадянство. Винні чиновники

Та останні кілька років Овчинникова намагається пробитися у державні установи, щоб на неї звернули увагу признали українкою, яка захищає державу.

Та спроби марні. Та мета у спортсменти тільки одна – розвивати свій вид спорту в Україні.

 

Одна з найкращих спортсменок України думає змінити громадянство. Винні чиновники

Олена Овчинникова має дуже багато титулів (фото: instagram.com/lenaovchynnikova)

На даний момент вона задумується над тим, щоб переїхати до іншої країни.

“Останнім часом часто задумуюсь, чому б не поїхати за кордон і не виступати під прапором іншої країни. Там у мене набагато більше визнання та плюсів. Наразі я у роздумах. Ще є час поки заліковую травму, спробую далі битись у дверцята різних установ. Але якщо нічого не вийде, я все ж таки буду покидати нашу країну”, – сказала вона.

Одна з найкращих спортсменок України думає змінити громадянство. Винні чиновникиОдна з найкращих спортсменок України думає змінити громадянство. Винні чиновникиОдна з найкращих спортсменок України думає змінити громадянство. Винні чиновникиОдна з найкращих спортсменок України думає змінити громадянство. Винні чиновникиОдна з найкращих спортсменок України думає змінити громадянство. Винні чиновники