Олег Скрипка переспівав англійською легендарну пісню “Два кольори”: незвичний запис

0
487

20 травня, у День вишиванки, легендарний співак Олег Скрипка презентував нову версію культової української пісні “Два кольори”. Артист заспівав її англійською мовою.

Олег Скрипка спеціально представив англомовні “Два кольори” у День вишиванки, який уже став міжнародним святом. Цьогоріч його відзначали 20 травня. І “Два кольори” прозвучали по радіо у США, Великій Британії та Австралії, де є великі українські діаспори, повідомляє 24 канал

Соліст гурту “Воплі Видоплясова” на своїй сторінці у фейсбук привітав усіх з Днем вишиванки.

Дорогенькі, вітаю вас з Днем вишиванки! Цей славний день масово святкують не тільки в Україні, а і по всіх усюдах. Наше прекрасне свято єднає по всьому світу українців і всіх тих, хто серцем відчуває красу, тепло традиції і любов. Вдягайте святкові строї та милуйтеся вродою світу!  – написав він.

Олег Скрипка “Два кольори”: слухайте пісню

Історія пісні “Два кольори”

Пісня “Два кольори” була написана у далекому 1964-му (до речі, саме цього року народився і Скрипка). Автор слів – відомий поет Дмитро Павличко, музика – Олександра Білаша. “Два кольори” входили до репертуару таких знаних співаків як Анатолій Мокренко, Дмитро Гнатюк, Василь Зінкевич, Віктор Шпортько і Василь Сліпак. Співала її і незрівнянна Квітка Цісик. Пісня була перекладена французькою мовою. А тепер має і англомовну версію.

Автор: Анатолій Яворський