Опалювальний сезон в Україні може завершитися достроково: Герус назвав дату

0
177

Опалювальний сезон в Україні може завершитися раніше, ніж зазвичай. Тепла погода дозволяє розпочати відключення опалення в деяких регіонах уже з 20 березня.

Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань ЖКГ Андрій Герус. За його словами, дострокове завершення опалювального сезону допоможе Україні заощадити енергоресурси, – пише OBOZREVATEL.

“В Україну поступово приходить тепла весняна погода. З огляду на прогноз погоди, з понеділка (20 березня. – Ред.) у деяких регіонах можна завершувати опалювальний сезон та заощадити енергоресурси, у тому числі газ”, – зазначив Герус.

Втім, раніше в “Нафтогазі України” прогнозували, що батареї в будинках українців стануть холодними, ймовірно, вже на початку квітня, а не наприкінці березня. “Є надія, що зможемо завершити сезон з самого початку квітня, але якщо буде холодно, теплопостачання триватиме”, – заявляв глава компанії Олексій Чернишов.

Він додав, що запасів газу Україні вистачить до кінця опалювального сезону, навіть якщо ще будуть холоди. Однак Чернишов також нагадав про необхідність економити ресурси.