Осoблива молитва до Миколая Чудотворця, яку варто прочитати 19 грудня, щоб усі в сім’ї були здорові, а в будинку панував достаток

0
3780
Осoблива молитва до Миколая Чудотворця, яку варто прочитати 19 грудня, щоб усі в сім'ї були здорові, а в будинку панував достаток
Осoблива молитва до Миколая Чудотворця, яку варто прочитати 19 грудня, щоб усі в сім'ї були здорові, а в будинку панував достаток

Щорічно 19 грудня православні віряни відзначають День святого Миколая Чудотворця, або, як у народі називають, Миколи Зимового. Вважається, що саме в цю ніч він приходить у оселі українців, щоб потішити малюків.

Святитель Миколай, архієпископ Мир Лікійських, прославився як великий угодник Божий. Особливо він шанується як швидкий помічник у самих, здавалося б, безнадійних і нерозв’язних проблемах — і духовних, і життєвих. Особливо шанується Миколай Чудотворець моряками — на багатьох кораблях і суднах є ікони Святого Миколая.

Осoблива молитва до Миколая Чудотворця, яку варто прочитати 19 грудня, щоб усі в сім'ї були здорові, а в будинку панував достаток

Святий Миколай спочатку був покровителем моряків і дітей. За переказами він допомагав бідним дітям — годував їх, іноді підносив подарунки, рятував від смерті і зцілював. Тому після смерті, коли встановили свято в честь нього, з’явилася традиція роздавати подарунки дітям.

Молитва до святого Миколая Чудотворця, яку варто прочитати 19 грудня

Святителю отче Миколаю, моли Бога за нас!

Великий Угоднику і Святителю Божий Миколаю, Пастирю й Учителю всіх, хто з щирим молінням вдається до Твоєї допомоги.

Ти допомагав тим, хто до Тебе вдавався, допоможи і мені в усіх труднощах і потребах життя мого.

Коли прийде хвиля, де сила моя заслаба, труднощі, що стають на дорозі життя мого, завеликі для мене, Ти, Угоднику Божий, подай мені помічну Твою руку і стань мені на охорону, як ставав завжди тим, що в труднощах і небезпеках пам’ятали про Тебе.

Поблагослови мене Святительською Твоєю рукою, настав на стежку добру, запали в мені віру непохитну і моли Христа Бога за спасіння душі моєї.

Амінь

Всеблагий отче Миколаю, великий і предивний Чудотворче! Ти своїми молитвами лікував усяку недугу і болість, ти своїм заступництвом визволяв від певної смeрти, ти своєю опікою відганяв біду.

Щиро благаю тебе, скорого потішителя тих, що є в горі і нуждах теперішнього життя: Поспіши й до мене із своєю поміччю, захисти мене й усіх людей від вогню й води, від голоду й пошести, від тяжкої хвороби і несподіваної смeрти.

Хорони мене через ціле моє життя, а особливо в страшну хвилину переходу з дочасного життя до вічности.

Захисти мене тоді щитом твоєї молитви перед справедливим гнівом Христа Бога і допоможи мені, щоб я сподобився (сподобилася) навіки в небі, разом з тобою, прославляти й величати Твоє милосердя.

Амінь