Oxxymiron у новому кліпі згадав Україну. Чому “Хто убив Марка?” потрапив у популярні YouTube

0
359

Російський репер Oxxymiron вперше за 6 років випустив сольну пісню і пригадав у ній події українського Майдану в 2013-2014 роках. На відео були продемонстровані кадри розстрілу мітингуючих

Автобіографічна реп-композиція під назвою “Хто вбив Марка?” за добу назбирала 3,7 млн переглядів і очолила 1 місце вкладки “в тренді” YouTube. Слухачам прийшла овподоби відвертість Мирона, тому вони написали чимало схвальних коменарів під роликом.

10-хвилинна пісня присвячена життю репера з 2011 по 2021 рік. Він пригадує свою токсичну дружбу, проблеми зі спиртиним та наркотичними засобами, лікування психічного захворювання та сутича з іншим співаком – Романом Жиганом.

Через останнього хлопцеві потрібно було піддати себе жорстокій самоцензурі, яка сковувала йому коментувати ситуацію на Майдані 8 років тому. У відеоролику виконавець нарешті звільняється від страху і ділиться про події, які його насправді турбували.

“Мовчання затягує, мовчати – це як трясовина. “Болотка”, Pussy Riot, репресії, Україна”, – зачитав Oxxymiron.

На слові “Україна” (5:18 хв) в ролику показано кадр з “беркутівцем”, який хоче вистрілити в мітингувальників з вогнепальної зброї.

Шалений успіх наздогнав “Хто вбив Марка” через вражаючий ролик, де автор стоїть на колінах, признання в страху, самоцензурі, залежностях, сварках та своїх помилках. Прихильники оцінили відвертість свого кумира і висловили йому підтримку в коментарях.