П’ятеро дітей залишились сиротами: на Волині від коронавірусу померла породілля

0
31

В обласній клінічній лікарні у відділенні для “важких” хворих на коронавірус померла 39-річна жінка із Млинівського району Рівненської області, – розповів Суспільному начальник управління охорони здоров’я Луцька Володимир Лотвін.

В управлінні розповіли: до Луцька жінка приїхала народжувати в міський клінічний пологовий будинок. Після пологів у породіллі запідозрили COVID-19. “Була переведена в обласну клінічну лікарню. В пологовому точно вона не вмирала”, – каже Володимир Лотвін, пише Суспільне 

Як розповів головний лікар обласної клінічної лікарні, стан жінки був вкрай важкий. У реанімації породілля була два дні. “Ми її забирали із низькою сатурацією кисню, із COVID, але на жаль вона була з досить мало вираженою супутньою патологією плюс такі психо-поведінкові розлади і тому важка була вона”, – розповів керівник медзакладу Олексадр Дудар.

Голова Підлозцівської громади Рівненської області, де проживала жінка, Микола Костюкевич на своїй фейсбук сторінці написав, що в неї окрім новонародженої дівчинки залишилося ще 4 дітей.

Колектив Підлозцівської об’єднаної територіальної громади висловлює глибокі співчуття Сад Івану Івановичу, його п'ятьом…

Gepostet von Mikola Kostyukevich am Montag, 29. Juni 2020