Пара з Італії залишила 15-місячне немовля, народжене сурогатною мамою з України

0
96

У серпні 2019 року сімейна пара з Італії прибула до України, щоб сурогатна мама народила їм дитину. Дівчинка з’явилася на світ здоровою

Невдовзі італійці покинули дитину на няню, а самі відправилися на батьківщину. Як пише Novara Today, декілька місяців з ними не було зв’язку і вона не отримувала від батьків дитини ніякого фінансування, тому звернулася по допомогу у консульство Італії

Дівчинку признали громадянкою Італії, їй зробили потрібні документи та перевезли до Мілана. В операції брали участь дипломати, правоохоронці та представники італійського Червоного Хреста: медсестра та педіатр, які дбали про немовля та стежили за станом її здоров’я.

Пізніше 15-місячну малюка віддали прийомній сім’ї у П’ємонті, зараз суд розпочав процедуру усиновлення.

До слова, спочатку пара признала малюка своєю дитиною, але згодом прийняли рішення покинути її в Україні, тому що мати “не відчувала її своєю дочкою” і не хотіла її виховувати.

Біологічних батьків малюка зараз шукають в Італії, для того, щоб вони все ж таки підтвердили свою відмову від дитини. Справою зайнялася прокуратура, там зараз вирішується, чи можна притягнути італійців до відповідальності за залишення неповнолітнього.