Помилкова оцінка Росії зіграла з ними злий жарт: Жданов розповів, як на початку війни вдалося сховати наші літаки

0
106

Генштаб рф майже на другий або третій день поінформував про те, що нібито Повітряні сили України ліквідовані в повному обсязі.

Генеральний штаб України зробив висновки на момент початку збройного вторгнення країни-агресорки, проаналізувавши всі матеріали, які надали нам західні розвідки та відповідно вжили заходів для того, щоб зберегти наші літаки.

Про це 7 серпня розповів військовий експерт Олег Жданов на своєму YouTube-каналі, пише ТСН

“У ніч проти 24 лютого, коли по Україні завдавався масований ракетно-бомбовий удар, усі наші аеродроми були порожні, там нашої авіації не було. Саме тому наша авіація залишилася цілою і вже вступила в бій з Російською Федерацією. До речі, знову помилка обстановки, або оцінки противника, з боку Росії зіграла з ними злий жарт і дала нам величезну підмогу в перші тижні війни.

Буквально на другий або третій день прозвучала доповідь про те, що Повітряні сили України знищені в повному обсязі, називалися божевільні цифри, що всі аеродроми виведені з ладу. А наша авіація почала планомірно і максимально знищувати колони противника. Так що вони практично нічого не знищили, так, вони пошкодили інфраструктуру, частина аеродромів була виведена з ладу, але Повітряні сили залишилися цілими, тому що Генштаб вжив своєчасних заходів щодо порятунку нашої авіації, і це спрацювало”, – розповів експерт.