“Про таке “ідеальне місце” для розмови двох лідерів “не знає ні російська сторона, ні Ватикан”, – Лавров про пропозицію Зеленського

0
115

У Кремлі ще раз заявили, що не отримували жодних конкретних звернень про зустріч президента Володимира Путіна з українським президентом Володимиром Зеленським. Зокрема й у Ватикані, як про це говорять українські ЗМІ.

Дмитро Пєсков, прессекретар РФ, сказав, про таке “ідеальне місце” для розмови двох лідерів “не знає ні російська сторона, ні Ватикан”. Його коментар передало радіо “Маяк“.

Представник Кремля сказав, нібито не володіє інформацією, чи готовий кудись їхати Путін. Водночас нагадав стандартну фразу: вони виходять із того, що “РФ не є стороною конфлікту” на сході України.

“Обговорювати мир на Донбасі потрібно не з нами, з нами потрібно говорити про це в межах “мінської четвірки”. У разі готовності обговорювати двосторонні питання – Путін буде радий бачити Зеленського в Москві”, – сказав Пєсков ті самі слова, що і раніше.

Показово, що в схожому тоні глава Міністерства закордонних справ РФ Сергій Лавров пояснив, чому в адміністрації президента Путіна не хочуть відповідати на дзвінки від українського лідера Зеленського.